Uczniowie Samorządu Uczniowskiego Klas Gimnazjalnych w Dąbrównie stali się pomysłodawcami projektu pt. ,, Bądź Aniołem - podaruj uśmiech dziecku ". Przedsięwzięcie ma na celu wspomóc finansowo podopiecznych Domu dla Dzieci im. Sybiraków w Szymonowie.

Na czym opiera się nasze działanie?
Chodzi przede wszystkim o zebranie jak największej kwoty pieniężnej, aby dzięki nam dzieci mogły pojechać na mikołajkową wycieczkę, taką jaką sobie wymarzyły.
W każdej szkole na terenie gminy Dąbrówno są umieszczone szklane pojemniki, gdzie chętni ofiarodawcy mogą dorzucić swój cenny grosik i pokazać, że mają złote serce, a los dzieci z Szymonowa nie jest im obojętny. Na dodatek każda ze szkół zorganizuje akcje, która jeszcze bardziej wesprze nasze działania, aby zrealizować główne założenie tego projektu!

Czasu mamy bardzo mało!
Finał naszej akcji przewidziany jest na 1 grudnia 2017 r.!


Póki co, zapraszamy na kiermasz ciast o nazwie ,,Słodka chwila", który odbędzie się 07 listopada 2017 r.

w budynku gimnazjum w Dąbrównie.


Jeżeli nie możesz teraz… lub się spóźniłeś, a bardzo chcesz pomóc, nie martw się! Będzie jeszcze okazja, abyś Ty też mógł stać się Aniołem tej akcji. Pokażesz, jak pięknie rozpościerasz swe skrzydła i jak anioł ze złotym sercem czuwasz nad drugim człowiekiem.

,,Każdy ma jakieś marzenia, jedni mówią o nich głośno, inni zachowują je w najgłębszym sekrecie. Wszyscy czują się szczęśliwi, gdy marzenia się spełniają. Niestety, kiedy jest się dzieckiem, to czy nasze marzenia się spełnią, zależy od dorosłych.”


Dla dzieci z Domu Dziecka w Szymonowie droga do realizacji marzeń jest znacznie dłuższa...
Jeżeli chciałbyś zostać czarodziejem spełniającym marzenia dzieci - dołącz do nas lub zrób to sam:

Dom dla Dzieci im. Sybiraków w Szymonowie
Szymonowo 14, 14-330 Małdyty
Konto 80 1320 1104 3132 7082 2000 0001 Bank Pocztowy POK Ostróda

Przewodnicząca SU

Natalia Gabinecka